Monday, December 24, 2007

EVDEN EVE NAKLİYAT-MİROĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT

MİROĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT, 22 yıldan bu yana evden eve taşımacılıkta, ilk günün heyecanı ile sizlere hizmet vermektedir.Sistemli çalışması ile hertürlü ev ve ofis mobilyalarınızı, gideceği yere hiçbir zarar göryeceği şekilde taşır.

Öncelikle, eksperlerimiz taşınacak yere gelip eşyalarınızı inceler ve 10 dk 'lık bir çalışmadan sonra size taşıma şartları ve fiyat hakkında bilgi verir. Anlaşmaya varıldıktan sonra uzman kadromuz taşınma yerine gelerek eşyalarınızı büyük bir itina ile söker ve paketleme işlerine başlar.

Eşyalarınız büyük bir itina ile havalı kağıtlara sarılarak karton kutulara yerleştirlir,antik eşya, kristal vs değerli eşyalarınız ise büyük bir dikkatle özel korumalı sandıklarımıza yerleştirlir, mobilya, ve beyaz eşyalarınız içinde aynı itinayı elbette gösteriyoruz..


Eşyalarınızı gidecekleri yerde aynı dikkat ve hassasiyetle paketlerinden cıkarıyor ve yerlerine monte ediyoruz.
Size kalan sadece huzur içinde yeni evinizin keyfini çıkarmak...Bizi seçtiğiniz için teşekkürler....

Kalitemiz, memnuniyetinizdir...E-Mail : bilgi@miroglunakliyat.com | Tel :0 216 445 96 57 | Tel: 0 216 445 14 49 | GSM :+0 532 715 15 67
KAZASKER / KADIKÖY / İSTANBUL designed by seyfigo
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Labels: , , , , ,